اخبار/مقالات  
مراسم سياه پوشان
 
مراسم سياه پوشان مدرسه به مناسبت ايام محرم برگزار گرديد.
 
 
 
 
 
 

انتخابات شوراي دانش آموزي
شنبه 93/8/3 انتخابات شوراي دانش آموزي برگزار شد و دانش آموزان : ميرمجيدي ، قرباني ، قاسمي ، شاه آبادي و صراف به عنوان اعضاي اصلي و نوربخش و منصوري اعضاي علي البدل انتخاب شدند.

هدیه فرهنگی
هدیه فرهنگی به مناسبت سال 93 به عنوان ((هدیه احمدیه)) شامل 103 خصلت مومن که حضرت رسول مکرم اسلام (ص) به امیر المومنین علی (ع) فرمودند که بسیار ظریف و دقیق و قابل تامل و دقت می باشد ، تقدیم به خانواده های گرامی گردید.

جشن نیکوکاری
جشن نیکوکاری در روز چهارشنبه 92/12/14 در مدرسه برگزار شد و مبلغ 110000 تومان کمک نقدی دانش آموزان جمع آوری و تحویل سازمان دانش آموزی اداره گردید.

برگزاری جلسه نهم پرسش و پاسخ دانش آموزان پایه دوم
برگزاری جلسه نهم پرسش و پاسخ دانش آموزان پایه دوم در روز چهارشنبه  92/12/7 با حضور آقای کشاورز پیرامون مسائل نوجوانی و تکالیف شرعی و ارتباط با اولیاء و مشارکت در فعالیت های زندگی خانوادگی به مدت 2 ساعت برگزار گردید.
آخرین جلسه در سال جاری روز چهارشنبه 92/12/14 برگزار می گردد.

چهارمین جلسه پرسش و پاسخ
چهارمین جلسه پرسش و پاسخ ویژه مسائل و فرهنگی ، اعتقادی ، سیاسی و اجتماعی پایه دوم بعنوان بخشی از برنامه های اردوی کن برگزار شد.

دومین جلسه شورای دانش آموزی
دومین جلسه شورای دانش آموزی روز یک شنبه ساعت 7 تا 8  صبح در دفتر معاونت پرورشی تشکیل و مسائل آموزشی و امتحانات ترم اول بررسی گردید.

دریافت کتاب از نمایشگاه کتاب یاد یار مهربان
دریافت کتاب از نمایشگاه کتاب یاد یار مهربان و تجهیز کتابخانه مدرسه

برگزاری مانور زلزله
برگزاری مانور سراسری  زلزله در تاریخ 92/9/10 در مدرسه
     
 
امور فرهنگي و هنري  

 گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان احمدیه

اول آبان 1392

بر اساس دستورالعمل مربوطه تمهیدات لازم برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به دانش آموزان از هفته دوم مهرماه در خصوص شورای دانش آموزی پیش بینی شد و هرچه به زمان برگزاری نزدیک می شدیم این مقدمات شکل عملی به خود می گرفت، تا جایی که تبلیغات و معرفی نامزدها در نمازخانه انجام شد و روز اول آبان دانش آموزان طبق روال هرسال با شناخت نسبی که از کاندیداها داشتند رأی خود را در صندوق ریختند. با پایان شمارش آرا، دانش آموزان ذیل به ترتیب تعداد آرای کسب شده به مدت یک سال تحصیلی به عضویت شورای دانش آموزی دبیرستان احمدیه (متوسطه مرحله دوم) درآمدند.

1)  علیرضا علی عسگری

2)    احسان خمسیه

3)  حامد قاسمی

4)  محمد سیفان

5)  سلمان کشاورزی

6)   احمدرضا حسینی فر

     7)   حسین صفدریان

  

  
با امید به موفقیت شورای دانش آموزی جدید دبیرستان در سال تحصیلی 93-92

 معاونت پرورشی دبیرستان احمدیه